ساعات کار
شنبه تا چهارشنبه 9 الی 17 - پنجشنبه ها 9 الی 14
۰۳۱-۹۱۰۰۴۱۰۱
دفتر فروش
ENGLISH
TOOS ARVAN IRON
۳۴۱۰۱ - ۰۳۱
Menu
استعفای مدیرعامل بورس تهران

استعفای مدیرعامل بورس تهران

براساس گزارش آهن آتا، هیأت مدیره بورس تهران ضمن سپردن اداره این شرکت به محمود گودرزی معاون شرکت بورس، خبر استعفای مدیرعامل بورس تهران را نیز تأیید کرد.

علی صحرایی؛ مدیرعامل سابق بورس اوراق بهادار تهران اظهار داشت: با تصمیم هیأت مدیره فعلا محمود گودرزی به عنوان سرپرست منصوب شده است و به زودی حکم وی به عنوان مدیرعامل صادر می شود.

صحرایی ادامه داد: با توجه به رویدادهایی که اخیراً اتفاق افتاده بنده استعفای خود را تقدیم هیأت مدیره کردم و هیأت مدیره آقای گودرزی را به عنوان سرپرست برگزید و بنده از جامعه سهامداران عذرخواهی می‌کنم و اتفاقات افتاده به هیچ‌وجه عمدی نبوده است.

مدیرعامل سابق بورس اوراق بهادار تهران در مورد دلیل  استعفای خود این گونه توضیح داد: در راستای مسئولیت اجتماعی و اجتناب از تاثیر منفی احتمالی بر بازار سرمایه کشور به دلیل اتفاقات اخیر این تصمیم را گرفتم.

به نظر می رسد از چند روز پیش خبر کشف ماینر رمز ارز در زیر زمین شرکت بورس تهران حاشیه هایی را برای مدیرعامل و هیئت مدیره این شرکت ایجاد کرده است.

وی پس از تأیید خبر کشف ماینر رمز ارز به این سوال که دستگاه‌های ماینر چگونه وارد شرکت بورس شده اند نیز پاسخ داد: افرادی که مسئولیت رسیدگی به این ماجرا را دارند، به آن رسیدگی خواهند کرد. صحرایی البته تأیید کرد استفاده از ماینرها به صورت محدود در بورس با مصوبه هیأت مدیره بوده است.

بر اساس این گزارش، پس از آنکه اخباری مبنی بر وجود چند دستگاه ماینر در شرکت بورس تهران منتشر شده بود، سازمان بورس امروز در اطلاعیه‌ای صحت این اخبار را تایید کرد.

مدیرعامل سابق بورس تهران این را هم اضافه کرد: برای آقای گودرزی آرزوی توفیق می‌کنم و امیدوارم جامعه سهامداران از قصور احتمالی در مدت مدیریت اینجانب بر بورس تهران به دیده عفو نگاه کنند.

با چنین شرایطی باید دید استعفای ایشان چه تاثیری در وضعیت بازار محصولات فولادی مثل شمش و میلگرد و … دارد.

 

یک دیدگاه بگذارید