ساعات کار
شنبه تا چهارشنبه 9 الی 17 - پنجشنبه ها 9 الی 14
۰۳۱-۹۱۰۰۴۱۰۱
دفتر فروش
ENGLISH
TOOS ARVAN IRON
۳۴۱۰۱ - ۰۳۱
Menu
رکورد تازه تولید ورق سازه های فولاد در ذوب آهن اصفهان

رکورد تازه تولید ورق سازه های فولاد در ذوب آهن اصفهان

براساس گزارش واحد خبر آهن آتا، پس از راه اندازی خط جدید اره و دریل در کارگاه نورد ۶۵۰، علاوه بر افزایش ظرفیت تولید ریل، رکورد تازه تولید ورق سازه های فولاد در ذوب آهن اصفهان نیز به ثبت رسید.

منصور یزدی زاده در حاشیه بازدید از پروژه خط تولید جدید اره و دریل در کارگاه نورد ۶۵۰ ذوب آهن اصفهان اظهار کرد: برنامه ریزی و طراحی خط تولید ریل خریداری شده در ذوب آهن اصفهان بر اساس ۱۲۰ متر تعریف شده است از آن جایی که وزارت راه به تولید ریل بیش از ۱۸ متر رضایت نداده بود بنابراین گلوگاهی ایجاد شده بود که با اضافه کردن اره و دریل این گلوگاه برطرف شد.

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان همچنین اشاره کرد: ورق سازه های فولادی یکی از این دست محصولات است که با تولید ۴۰۰ تن ورق سازه ۳۰۰×۲۰ در یک شیفت ۸ ساعته رکورد جدیدی ثبت شد، ضمن این که تولید آن در آینده به ۶۰۰ تن در هر شیفت افزایش خواهد یافت.

وی با اشاره به سیاست دولت برای ساخت یک میلیون مسکن در سال، تأکید کرد: بخشی زیادی از این مسکن های ساخته شده را سازه های فولادی تشکیل خواهد داد که ورق سازه های فولادی نقش اساسی در تحقق برنامه دولت در این زمینه خواهد داشت.

یزدی زاده با اشاره به شکسته شدن رکورد ۲۵ ساله تولید کلاف اظهار داشت: در صدد هستیم روند تولید کلاف را برای ماه های آتی حفظ کنیم.

وی ادامه داد: علی رغم تحریم ها، فراگیری کرونا، کمبود آب، برق و مواد اولیه و سایر چالش هایی که فولاد سازان با آن رو به رو هستند امیدوار هستیم برنامه صادرات محصولات شرکت را مطابق با برنامه پیش ببریم. چرا که کلاف برای مصارف داخلی و صادرات، یک محصول استراتژیک محسوب می شود.

یک دیدگاه بگذارید