ساعات کار
شنبه تا چهارشنبه 9 الی 17 - پنجشنبه ها 9 الی 14
۰۳۱-۹۱۰۰۴۱۰۱
دفتر فروش
ENGLISH
TOOS ARVAN IRON
۳۴۱۰۱ - ۰۳۱
Menu
عرضه محصولات فولادی در بورس کالا

عرضه محصولات فولادی در بورس کالا

براساس گزارش آهن آتا، برخی از فعالین بازار اعلام کردند که امروز چندان اشتیاقی از جانب تقاضا به مانند دو روز گذشته در بازار دیده و نمی شود. این در حالی است که امروز شاهد عرضه محصولات فولادی در بازار بورس کالا بودیم.

ایشان همچنین اظهار داشتند: در بازار احساس دودلی و تردید یا به بیانی دیگر نوعی بلاتکلیفی نسبت به فرمول جدید تعیین نرخ پایه فولاد در کشور وجود دارد. این نگرانی به دلیل این است که احتمال می رود فرمول مذکور تغییر کند. علاوه بر این مشخص نیست چه پیامدهایی برای بازار خواهد داشت.

آن ها در ادامه افزودند: معمولا همه چیز در بازار قراردادی است و بر اساس 1) فرمولی است که نرخ پایه براساس آن تعیین و 2) حجم عرضه ای است که به بازار تزریق می شود.

فعالین بازار ادامه دادند: وزارت صمت می تواند با اطلاع رسانی شفاف به فعالین این بازار، دست کم در میان مدت، سیاست گذاری های مدنظر خود را برای مردم معرفی و به آن پایبند باشد، مگر این که کنترل و اختیار این بازار در دست این وزارتخانه نباشد.

برخی شنیده ها از بازار قوطی و پروفیل نشان می دهد در خصوص پیشنهاد محصول پر مصرف تولید شده از ورق ضخامت 2 میلی متر، در سقف حول 27000 تا 27400 تومان در کف حول 26000 تا 26400 تومان +vat عمدتاً ثبات تا برخی افزایش قیمت های موردی 100 تا 300 تومانی داشته است.

عرضه 6000 تن ورق رنگی فولاد مبارکه اصفهان در بورس کالا با تقاضای اولیه 8800 تن روی نرخ پایه مواجه و در نهایت با نرخ رقابتی میانگین موزون 308،239 ریال همراه با متوسط 5.96 در صد متوسط رقابت صورت گرفته نسبت به نرخ پایه مچ و معامله شد.

عرضه 24000 تن ورق سرد B فولاد مبارکه اصفهان با تقاضای اولیه 27،150 تن روی نرخ پایه مواجه و در نهایت با نرخ رقابتی میانگین موزون 235،651 ریال توأم با متوسط 11.47 درصد متوسط رقابت صورت گرفته نسبت به نرخ پایه مچ و معامله شد.

یک دیدگاه بگذارید