ساعات کار
شنبه تا چهارشنبه 9 الی 17 - پنجشنبه ها 9 الی 14
۰۳۱-۹۱۰۰۴۱۰۱
دفتر فروش
ENGLISH
TOOS ARVAN IRON
۳۴۱۰۱ - ۰۳۱
Menu

میلگرد آلیاژی ۳۰، سومین محصول تولیدی ذوب آهن اصفهان در یک ماه اخیر

براساس گزارش آهن آتا، پس از تولید آرک TH۳۶ و ریل مترو UIC۵۴، میلگرد آلیاژی ۳۰، سومین محصول تولیدی ذوب آهن اصفهان در یک ماه اخیر است.

علیرضا مهرابی سرپرست خدمات فنی و تولید مدیریت مهندسی نورد اظهار کرد: با همت و تلاش شبانه روزی پرسنل نورد ۳۰۰ و خدمات فنی تولید، میلگرد ۳۰ آلیاژی با گرید cr۲ ۷۰ برای اولین بار در ذوب آهن اصفهان تولید شد.

وی افزود: بیشترین زمینه مصرف این محصول در گلوله های آسیاب سیمان (رول فورج شده) است که با درخواست بخش خصوصی و در تناژ بالا تولید شد.

مهرابی تصریح کرد: کلیه مراحل مطالعاتی، طراحی و تراش غلتک و طراحی هادی آن در مجموعه خدمات فنی و تولید نورد انجام شد.

مهرابی گفت: میلگرد جدید با رعایت کلیه آیتم های استاندارد ۱۰۰۶۰ و به ویژه کیفیت عالی ovaliti (بیضوی بودن) زیر سه دهم تولید شد که این عدد داخل استاندارد، یک میلی متر می باشد و با توجه به کیفیت عالی شکل ظاهری محصول، ارزش بالایی جهت بازارهای داخلی و صادراتی دارد.

وی بیان کرد: با برنامه ریزی های انجام گرفته در آینده نه چندان دور، پروفیل های جدید نیز در مدیریت مهندسی نورد تولید می شود.

علاوه بر توضیحات علیرضا مهرابی پیرامون تولید میلگرد آلیاژی 30، محمد صدری سرپرست نورد ۳۰۰ نیز گفت: پس از درخواست معاونت فروش مبنی بر تولید میلگرد ساده سایز ۳۰ با همکاری کارشناسان دفتر طراحی کالیبر، نقشه کالیبراسیون و جدول نوردی تهیه شد و تولید این محصول در دستور کار قرار گرفت.

وی اظهار داشت: تولید میلگرد ساده سایز سنگین با توجه به ابعاد درخواستی، نسبت به میلگرد آجدار به تجربه و مهارت نفرات و آمادگی تجهیزات و قطعات مصرفی نیاز داشت و لذا برنامه ریزی و سرویس های لازم انجام گردید و میلگرد آلیاژی ۳۰ با موفقیت تولید شد.

یک دیدگاه بگذارید