ساعات کار
شنبه تا چهارشنبه 9 الی 17 - پنجشنبه ها 9 الی 14
۰۳۱-۹۱۰۰۴۱۰۱
دفتر فروش
ENGLISH
TOOS ARVAN IRON
۳۴۱۰۱ - ۰۳۱
Menu
وضعیت معاملات میلگرد و تیر آهن در بازار بورس کالا

وضعیت معاملات میلگرد و تیر آهن در بازار بورس کالا

براساس گزارش واحد خبر آهن آتا، فعالان بازار فولاد پیش بینی می کنند، با ادامه روند فعلی اقتصادی و همچنین وضعیت معاملات میلگرد و تیرآهن در بازار بورس کالا، دولت فعلی نیز برای کنترل نقدینگی، راهی جز ادامه سیاست های دولت قبلی ندارد، و به نظر می رسد وضعیت اقتصادی همچنان حالت رکودی خود را حفظ کند.

با پایان یافتن معاملات امروز بورس کالا و پس از تخلیه هیاهوی بورسی و مشخص شدن نتیجه معاملات، حجم تلفن ها کاهش یافته و آرامش به بازار بازگشته است. به نظر می رسد خریدران امروز که روی فروش چند روز آینده برای تسویه حساب بورس حساب باز کرده اند راه سختی در پیش دارند.

با پایان یافتن معامله میلگرد نیشابور با نرخ تقریبی تمام­ شده ۱۵ هزار تومان پرونده بورس این هفته تقریبا بسته شد.کانال های قیمت میلگرد تمام شده امروز از ۱۴۸۰۰ الی ۱۵۰۰۰ تومان برای خریدار بورسی و کانال تیر۱۴ الی ۱۸، تمام شده در حدود ۱۵۵۰۰ برای خریدار بورسی بوده است.

فعالین بازار اذعان کردند؛ تنها محرک امروز معاملات بورس، رشد قیمت دلار بازار بوده است و تحلیل ها پیرامون بازار همان تحلیل های قبلی است.

آن ها همچنین نوسان قیمت میلگرد مبادی بین حمایت ۱۴۵۰۰ و مقاومت ۱۵۰۰۰ تومانی را منطقی دانسته و به خریداران و فروشندگان پیشنهاد کردند نزدیک به حمایت ۱۴۵۰۰ فرصت خرید و نزدیک به مقاومت ۱۵۰۰۰ فرصت فروش است. با این حال اما، میلگرد مبادی مجددا پشت مقاومت ۱۵ هزار تومان گیر کرد و با استقبال خریداران مواجه نشد.

تیر آهن ۱۴، ۱۶ و ۱۸ نیز با افزایش ۱۰۰ تومانی نسبت به روز گذشته و تیر۱۴ ۱۶۳۰۰۰، تیر۱۶ و ۱۸ ۱۵۷۰۰ الی ۱۵۸۰۰ اعلام قیمت شد.

با وجود این که ماهیت بازار چیز دیگری می گوید اما فروشندگان تیر ذوبی، در مورد سه سایز ۱۴، ۲۰ و ۲۲  مقاومت به خرج داده اند.

یک دیدگاه بگذارید