ساعات کار
9 - 17
۰۳۱۹۱۰۰۴۱۰۱
دفتر فروش
۰۹۹۲۰۵۰۱۰۳۸
مدیر فروش
صدای مشتری

تولید شمش فولاد کشور از مرز 14 میلیون تُن گذشت

به گزارش خبرگزاری آهن آتا:

میزان تولید شمش فولاد کشور، طی نیمه نخست سال 99 از مرز 14 میلیون تُن فراتر رفت. این رقم 10درصد بیشتر از عملکرد نیمه نخست سال قبل است.

آهن آتا به نقل از انجمن تولیدکنندگان فولاد منتشر کرد:« شرکت های فولادسازی کشور از ابتدای فروردین تا پایان شهریور، 14 میلیون و 392 هزار تُن شمش فولاد (بیلت، بلوم و اسلب) تولید کردند که در مقایسه با رقم و مدت مشابه سال گذشته، (13 میلیون و 89 هزار تن)، 10 درصد افزایش داشته اند. همچنین میزان تولید محصولات فولادی (تیرآهن، میلگرد، نبشی، ناودانی، انواع ورق و غیره) طی 6 ماهه نخست سال 99، 11 میلیون و 3 هزار تُن بوده است؛ که نسبت به رقم مدت مشابه سال گذشته (10 میلیون و 173 هزار تن)، حاکی از افزایش 8 درصدی این محصول است.»

افزایش 10 درصدی تولید آهن اسفنجی! میزان تولید آهن اسفنجی 6 ماهه اول سال جاری، 15 میلیون و 562 هزار تن بود و در مقایسه با رقم تولید شده در مدت مشابه سال گذشته (14 میلیون و 185 هزار تن)، افزایش 10 درصدی را نشان می دهد.

یک دیدگاه بگذارید

ابزارک متن

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

آخرین کارها

آخرین نظرات

    This will close in 0 seconds

      This will close in 0 seconds

      This will close in 0 seconds