ساعات کار
شنبه تا چهارشنبه 9 الی 17 - پنجشنبه ها 9 الی 14
۰۳۱-۹۱۰۰۴۱۰۱
دفتر فروش
ENGLISH
TOOS ARVAN IRON
۳۴۱۰۱ - ۰۳۱
Menu

قیمت تیر آهن نرمال

تیر آهن نرمال چیست؟

تیر آهن نرمال یکی از انواع تیرآهن است. به صورت کلی تیرآهن نقش اصلی را در ساخت و ساز سازه دارد. وظیفه اصلی تیرآهن تحمل تنش‌های وارده به سازه می‌باشد. از جمله تنش‌های برشی و لنگر خمشی. از آن در سازه‌های فلزی به عنوان پل و یا ستون استفاده می‌کنند. و به دو نوع بال پهن و تیرآهن معمولی طبقه بندی می‌شود.

 

کاربرد تیر آهن نرمال

تیرآهن سازه فولادی پرمصرفی بوده که برای ساخت و سازهای فلزی و ساختمانی از آن استفاده می‌شود. این سازه‌ها می‌توانند دارای مقاطعی با اشکال مختلف باشند. معروف‌ترین این اشکال عبارتند از: I، H، T، U بوده که از هرکدام برای کارهای متفاوتی استفاده می‌کنند. کاربرد تیرآهن نرمال در ستون، خرپا، تیر ونعل درگاه و همچنین ساخت انواع سازه‌های ساختمانی و صنعتی است.
به صورت کلی برای تولید این محصول فولادی، تولیدکنندگان از روشهای مختلفی استفاده می‌کنند. از جمله یکی از آنها نورد گرم است. با توجه به نوع گرید و مشخصات تیرآهن، روش مورد نظر را انتخاب می‌کنند.

قیمت تیرآهن نرمال

قیمت تیر آهن نرمال به وزن آن و همچنین نوسانات بازار ارز بستگی دارد. به صورت کلی هرچه تیرآهن سنگین تر باشد، بر روی قیمت تاثیر بسیار زیادی را می‌گذارد. نوسانات بازار ارز نیز امروزه باعث شده که قیمت‌ها به صورت روزانه تغییر کند. درصورتی که قصد خرید و استعلام قیمت تیرآهن را دارید با کارشناسان واحد فروش آهن آتا تماس بگیرید. آنها شما را به بهترین نحو راهنمایی می‌کنند.

ماشین حساب
ارتباط با کارشناس
تیرآهن نرمال ذوب آهن اصفهان
ذوب آهن اصفهان
نامسایز(mm)وزن شاخه(kg)طول شاخه (m)واحدتعداد در هر بستهکارخانهمحل بارگیریقیمت
تیرآهن 14 نرمال ذوب آهن اصفهان1443512کیلوگرم12ذوب آهنکارخانهتماس بگیرید
تیرآهن 16 نرمال ذوب آهن اصفهان1643512کیلوگرم12ذوب آهنکارخانهتماس بگیرید
تیرآهن 20 نرمال ذوب آهن اصفهان2043512کیلوگرم12ذوب آهنکارخانهتماس بگیرید
تیرآهن 24 نرمال ذوب آهن اصفهان2443512کیلوگرم12ذوب آهنکارخانهتماس بگیرید
تیرآهن 27 نرمال ذوب آهن اصفهان2743512کیلوگرم12ذوب آهنکارخانهتماس بگیرید
تیرآهن 30 نرمال ذوب آهن اصفهان3043512کیلوگرم12ذوب آهنکارخانهتماس بگیرید