ساعات کار
شنبه تا چهارشنبه 9 الی 17 - پنجشنبه ها 9 الی 14
۰۳۱-۹۱۰۰۴۱۰۱
دفتر فروش
ENGLISH
TOOS ARVAN IRON
۳۴۱۰۱ - ۰۳۱
Menu
بازار فولاد با حمایت دولت و مجلس ساماندهی می شود

بازار فولاد با حمایت دولت و مجلس ساماندهی می شود

به گزارش خبرگزاری آهن آتا :

عضو هیات مدیره انجمن نوردکاران فولادی ایران گفت: حمایت دولت و مجلس شورای اسلامی سبب ساماندهی بازار فولاد خواهد شد ، و با روشنگری تصمیم گیران کشور در زمینه وضعیت واحد های نوردکار، مواد اولیه زیادی با قیمت مناسب در بورس کالا عرضه خواهد شد..

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی انجمن مزبور، مصطفی عبدالهی افزود: برپایه توافق وزارت صنعت با انجمن های مرتبط در حوزه فولاد، شایعاتی در زمینه قیمت گذاری دستوری مطرح شد که موضوعیتی نداشته و برای ایجاد جو منفی در بازار فولاد بوده است اما در واقع موضوع توافق ذکر شده تاکید بر افزایش عرضه مواد اولیه در بورس کالا و حل مشکل نورد کاران است.

عضو هیات مدیره انجمن نورد کاران فولادی ایران اضافه کرد: براساس جلسات متعددی که با وزارت صنعت و همچنین اعضای کمیسیون صنعت مجلس شورای اسلامی برگزار شد، طرحی از سوی تصمیم گیران مصوب شود که واحد های پایین دستی نظیر نورد کاران دیگر برای تامین مواد اولیه بوسیله بورس کالا مشکلی نداشته باشند .

وی تصریح کرد: افزایش حجم عرضه شمش و محصولات فولادی به زودی در بورس کالا مشاهده خواهد شد که پیامد کاهش قیمت فولاد در بازار را بدنبال دارد همین موضوع مسبب مقاومت فولاد سازان در برابر تصمیم ها شده تا جایی که وزارت صنعت، معدن و تجارت را متهم به قیمت گذاری دستوری می کنند، اما در طرح وزارتخانه به هیچ عنوان قیمت گذاری دستوری %