ساعات کار
شنبه تا چهارشنبه 9 الی 17 - پنجشنبه ها 9 الی 14
۰۳۱-۹۱۰۰۴۱۰۱
دفتر فروش
ENGLISH
TOOS ARVAN IRON
۳۴۱۰۱ - ۰۳۱
Menu

تولیدکنندگان فولاد

تمام تلاش ما در بازرگانی آهن آتا بر آن است تا شما مشتریان و همراهان گرامی ضمن آشنایی با تمامی کارخانه های فولاد ایران به معرفی محصولات و مشخصات کامل واحدهای صنعتی بپردازیم تا شما بزرگواران بتوانید با توجه به پروژه موردنظر خود اقدام به خرید محصولات آن واحد صنعتی کنید. در این راستا گروه بازرگانی آهن آتا سعی بر آن دارد تا اطلاعات جامع و کاملی از انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران با ذکر محصولات تولیدی، ظرفیت‌تولید هر محصول و همچنین تمامی نکات و راه‌های شناخت این محصولات را بیان کند.

در این بخش اطلاعات جامعی از جزئیات محصولات، مواردی مانند وزن، ابعاد، نحوه تولید، استاندارد رعایت شده در تولید محصولات و همچنین مقایسه محصولات با محصولات مشابه خود در کارخانه‌های فولاد ایران را با آهن آتا پیگیری و دنبال کنید. در بخش توضیح کارخانه‌های تولید فولاد ایران شرکت آهن آتا در تلاش است تا مرجعی کامل از کارخانه‌های تولید فولاد ایران، محصولات و مقاطع و جزئیات آن را فراهم آورد.

افراد فعال در زمینهٔ ساخت‌ و ساز و ساختمان‌سازی و یا فعالان در حوزه خرید و فروش محصولات فولادی به دلیل عدم شناخت محصولات کارخانه های فولاد ایران دچار سردرگمی و انتخاب اشتباه می‌شوند. شناخت این محصولات برای خریداری‌شان دارای نکته‌هایی است که با مراجعه به بخش تهیه‌شده و مرتبط با هر کارخانه می‌توانید اطلاعات آن را به دست آورید و در زمینهٔ کاری خود از آن استفاده نمایید.

[g-gallery gid=”4934″ random=”1″ watermark=”1″ filters=”1″]