ساعات کار
شنبه تا چهارشنبه 9 الی 17 - پنجشنبه ها 9 الی 14
۰۳۱-۹۱۰۰۴۱۰۱
دفتر فروش
ENGLISH
TOOS ARVAN IRON
۳۴۱۰۱ - ۰۳۱
Menu

الماس باران تاک

کارخانه الماس باران تاک در مرداد سال 85 در استان قزوین شهرستان تاکستان قرار گرفته است. نام تجاری این واحد تولیدی الماس باران تاک با کد عضویت 3710889 است. مدیریت این مجموعه آقای حسین قهرمانی است. این واحد تولید کننده انواع مقاطع فولادی از جمله میلگرد گرید A2 و گرید A3 است.
فولاد الماس تاکستان با دارا بودن گواهینامه‌هایی همچو مجوز تولید میلگرد فولادی با شماره 12424، ظرفیت تولید 244 تن میله و میلگرد آهنی با کد 27101230 و ظرفیت تولید 244 تن تسمه فولادی با کد 27101223و همچنین فعالیت در گروه‌های ساخت آهن و فولاد با کد 2710 توانسته است که گام بلند و مهمی را در زمینه تامین نیازهای فولادی کشور بردارد.

محصولات کارخانه الماس باران تاک

کارخانه الماس با بکار گیری نیروهای متخصص دارای ظرفیت تولیدی 90000 تن مقاطع فولادی در سال است. این شرکت تولید کننده انواع میلگرد ساده و آجدار گرید A2 بوده که طبق استانداردهای بین المللی روسیه تولید می‌شود. به صورت کلی کاربرد میلگرد در بتن جهت جبران مقاومت کششی پایین آن است. در بتن از میلگردهای آجدار استفاده می‌کنند زیرا اندازه و آج‌های میلگرد باعث درگیری و چسبندگی بهتر و بیشتر میلگرد با بتن می‌شود.
میلگردهای گرید A2 دارای مقاومت تسلیم و کششی 3000 و 5000 هستند. این میلگردها برای عملیاتهای خاموت زنی بسیار مناسب‌اند. زیرا آج‌های آنها موازی و منفرد است.

قیمت میلگرد الماس باران‌تاک

قیمت میلگرد کارخانه الماس به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله نوسانات بازار ارز، عرضه و تقاضای محصول در بازار و نیز مقاومت وآلیاژ و هزینه‌های حمل و نقل. نوسانات بازار ارز باعث ایجاد نوسانات قیمت میلگرد و محصولات فولادی به صورت روزانه شده است. در صورتی که قصد اطلاع از قیمت و همچنین خرید میلگردهای کارخانه الماس را دارید با کارشناسان واحد فروش آهن آتا تماس بگیرید.

آدرس کارخانه الماس باران

استان قزوین- شهرستان تاکستان- 25 کیلومتری جاده تاکستان به همدان روبه روی شهرک صنعتی نرجه _ جنب مرغداری.

ماشین حساب
ارتباط با کارشناس
میلگرد کارخانه الماس باران تاک
الماس باران تاک
نامگریدسایز(mm)حالتکارخانهواحدمحل بارگیریقیمت
میلگرد آجدار 10 الماس باران تاکA210آجدارالماس باران تاککیلوگرمقزوین15,550 تومان