ساعات کار
شنبه تا چهارشنبه 9 الی 17 - پنجشنبه ها 9 الی 14
۰۳۱-۹۱۰۰۴۱۰۱
دفتر فروش
ENGLISH
TOOS ARVAN IRON
۳۴۱۰۱ - ۰۳۱
Menu

نورد کرمان

کارخانه ذوب آهن و نورد کرمان در سال 85 احداث گردید. این مجموعه دارای چهار فاز است. فاز اول در سال 87 و فاز دوم در سال 89 که در زمینه ذوب و ریخته گری مداوم در حال فعالیت است. فاز سوم در زمینه فرآوری و تامین مواد ذوب و ریخته گری بوده همچنین تولید میلگرد و شمش فولادی در فاز چهارم است که دارای ظرفیتی 350 هزار تن در سال است.

محصولات ذوب آهن و نوردکرمان

کارخانه میلگرد نورد کرمان تولید کننده انواع میلگردهای آجدار گرید A3 که دارای سایزهای 14 تا 32 هستند، می‌باشد. این میلگردها از نوع نیمه سخت هستند و مقاومت بیشتری را نسبت به بقیه دارند. آجهای این میلگرد در این گرید جناقی یا همان هشت و هفت‌اند که دارای مقاومت تسلیم و کششی 4000 و 6000 هستند. عملیاتهای جوشکاری و برشکاری بر روی آنها ممنوع است زیرا بسیار ترد و شکننده‌اند. کاربرد میلگرد آجدار در ساختمان سازی بیشتر از صنعت است.
فولاد کرمان دارای آزمایشگاهای کنترل کیفی مواد است که کیفیت تمامی میلگردهای تولیدی را مطابق با استانداردهای موجود برسی می‌کند. همچنین از ماشین آلات صنعتی پیشرفته نیز برای تولید میلگرد استفاده می‌کنند. به همین دلیل است که کیفیت تمامی محصولات تولیدی بسیار مرغوب است.

قیمت میلگرد کارخانه ذوب آهن و نورد کرمان

قیمت میلگردهای این مجموعه به عوامل مختلفی از جمله نوسانات بازار ارز، عرضه و تقاضای محصول و نیز مقاومت و آلیاژ میلگرد بستگی دارد. عرضه و تقاضای محصول در صورتی که افزایشی باشد یعنی تقاضا زیاد گردد، قیمت افزایش و اگر تقاضا کم شود قیمت نیز کاهش می‌یابد. نوسانات بازار ارز اصلی‌ترین دلیل تغییرات روزانه قیمت محصولات فولادی است. در صورتی که قصد خرید و اطلاع از قیمت روز میلگردهای کارخانه ذوب آهن و نورد کرمان را دارید با کارشناسان واحد فروش آهن آتا تماس بگیرید. آنها شما را به بهترین نحو راهنمایی می‌کنند.

ماشین حساب
ارتباط با کارشناس
میلگرد ذوب آهن و نورد کرمان
کارخانه ذوب آهن و نورد کرمان
نامگریدسایز(mm)حالتکارخانهوزن شاخه(kg)طول(m)واحدمحل بارگیریقیمت
میلگرد آجدار 14 ذوب آهن و نورد کرمانA314آجدارذوب آهن و نوردکرمان14 الی 14.512کیلوگرمکرمانتماس بگیرید
میلگرد آجدار 16 ذوب آهن و نورد کرمانA316آجدارذوب آهن و نوردکرمان18 الی 18.512کیلوگرمکرمانتماس بگیرید
میلگرد آجدار 18 ذوب آهن و نورد کرمانA318آجدارذوب آهن و نوردکرمان2312کیلوگرمکرمانتماس بگیرید
میلگرد آجدار 20 ذوب آهن و نورد کرمانA320آجدارذوب آهن و نوردکرمان2812کیلوگرمکرمانتماس بگیرید
میلگرد آجدار 22 ذوب آهن و نورد کرمانA322آجدارذوب آهن و نوردکرمان3512کیلوگرمکرمانتماس بگیرید