ساعات کار
شنبه تا چهارشنبه 9 الی 17 - پنجشنبه ها 9 الی 14
۰۳۱-۹۱۰۰۴۱۰۱
دفتر فروش
ENGLISH
TOOS ARVAN IRON
۳۴۱۰۱ - ۰۳۱
Menu

معراج گلستان

کارخانه معراج گلستان از سال 1387 با 105 نفر نیرو کار خود را در منطقه ی غرب گلستان آغاز کرد. این کارخانه سالانه 300 هزار تن محصولات و مقاطع فولادی را تولید می‌کند.

محصولات تولیدی کاخانه فولاد معراج البرز گلستان

کارخانه فولاد معراج تولید کننده انواع میلگردهای ساختمانی و صنعتی در گریدهای مختلفی با سایزهای 12 تا 20 است. محصولات تولید شده دارنده تمامی گواهینامه‌های استانداردهای بین المللی و ایرانی هستند.
میلگردهای ساده تولیدشده در این کارخانه برای مصارف صنعتی به کار برده می‌شوند. بر روی این میلگردها می‌توان عملیات های جوشکاری و برشکاری وخمکاری را انجام داد. کربنی که برای ساخت این میلگرد استفاده می‌شود بسیار کم است. به همین دلیل است که میلگردهای ساده قابلیت شکل پذیری را دارد.

میلگردهای آجدار دارای گریدهای مختلفی هستند. ویژگی آنها وابسته به گرید آنهاست. میلگردهایی که در گرید A3 تولید می‌شوند به نسبت میلگردهای گرید A2 شکننده‌تر بوده و عملیات‌های جوشکاری بر روی انها انجام نمی‌شود. از این میلگردها بیشتر برای جبران مقامت کششی پایین بتن در سازه‌های ساختمانی استفاده می‌شود.
اقداماتی که این کارخانه انجام می‌دهد، عبارتند از تکمیل و توسعه خطوط تولید، برسی وکنترل محیط و سلامت کارکنان، اشتغال زایی بومیان، خریداری ماشین آلات‌ها و تجهیزات پیشرفته و همچنین برگذاری کارگاه‌های آموزشی.

نمایندگی فروش کارخانه فولاد گلستان

درصورتی که قصد خرید از محصولات معراج گلستان را دارید، باید به نمایندگی فروش کارخانه فولاد معراج مراجعه کنید. بازرگانی آهن آتا با ده سال سابقه به عنوان نماینده فروش این محصول شما را به سمت خریدی با کیفیت سوق می‌دهد.

قیمت میلگرد معراج گلستان

قیمت میلگردهای کارخانه فولاد معراج گلستان بستگی به نوسانات بازار ارز دارد. به صورت کلی قیمت میلگردها با بالا و پایین رفتن نوسانات ارز تغییر می‌کند. برای بدست اوردن قیمت روز میلگرد فولاد گلستان می‌توانید با کارشناسان واحد فروش آهن آتا تماس بگیرید. آنها به خوبی می‌توانند شمارا راهنمایی کنند.

ماشین حساب
ارتباط با کارشناس
میلگرد معراج البرز گلستان
معراج البرز گلستان
نامگریدسایز(mm)حالتکارخانهوزن شاخه(kg)طول(m)واحدمحل بارگیریقیمت
میلگرد آجدار 12 فولاد معراج البرز گلستانA312آجدارفولاد معراج البرز گلستان-12کیلوگرمگلستانتماس بگیرید
میلگرد آجدار 14 فولاد معراج البرز گلستانA314آجدارفولاد معراج البرز گلستان12.500 الی 13.80012کیلوگرمگلستانتماس بگیرید
میلگرد آجدار 16 فولاد معراج البرز گلستانA316آجدارفولاد معراج البرز گلستان15.800 الی 1712کیلوگرمگلستانتماس بگیرید
میلگرد آجدار 18 فولاد معراج البرز گلستانA318آجدارفولاد معراج البرز گلستان21 الی 2412کیلوگرمگلستانتماس بگیرید
میلگرد آجدار 20 فولاد معراج البرز گلستانA320آجدارفولاد معراج البرز گلستان2712کیلوگرمگلستانتماس بگیرید