ساعات کار
شنبه تا چهارشنبه 9 الی 17 - پنجشنبه ها 9 الی 14
۰۳۱-۹۱۰۰۴۱۰۱
دفتر فروش
ENGLISH
TOOS ARVAN IRON
۳۴۱۰۱ - ۰۳۱
Menu

فولاد نوین ابهر

کارخانه نورد نوین ابهر در سال 89 احداث شد. فاز اول این مجموعه در اسفند سال 90 با تولید انواع شمش فولادی به بهره‌برداری رسید. ظرفیت سالیانه فاز اول 20000 تن در سال است. بعد از مدتی این کارخانه خط تولید انواع میلگرد را با ظرفیت سالانه 150000 تن آغاز کرد. تمامی میلگردهای تولیدی دارای گرید A3 و سایز 16 تا 22 میلی‌متر می‌باشند. این مجموعه در شهر زنجان، ابهر، در شهرک صنعتی شریف قرار گرفته است.
حسین تاری مرادی مدیر عامل مجموعه نورد نوین ابهر بوده که با هدف تولید روزانه 20 تن فولاد فعالیت خود را آغاز کرد. این کارخانه دارای دو فاز است که در فاز اول 35 هزار نفر و در فاز دوم 150 نفر به صورت مستقیم و 500 نفر به صورت غیر مستقیم مشغول به کار و فعالیت هستند. با استارت فاز دوم ظرفیت تولیدی این مجموعه به 400 تن فولاد در روز رسید.

محصولات کارخانه نوردابهر

محصولات کارخانه نورد نوین ابهر شامل انواع میلگرد از سایزهای 16 تا 22 در گرید A3 بوده که با نام اختصاری navardnovin به بازار عرضه می‌شوند. میلگردهای گرید A3 ترد و شکننده بوده که انجام دادن عملیات جوشکاری و برشکاری بر روی آنها ممنوع است. تولید میلگرد در ایران بر اساس استانداردهای کشور روسیه بوده که طبق آن میلگردها در سه گرید تولید می‌شوند.
هر گرید مقاومت تسلیم و کششی متفاوتی را دارد. در گرید A2 مقاومت تسلیم و کششی 3000 و 5000 در حالی که در گرید A3 4000 و 6000 است. علاوه بر مقاومت تسلیم و کششی، ویژگی‌های آنها نیز با یکدیگر متفاوت بوده مثلا از میلگردهای گرید A2 برای عملیات برشکاری بخصوص خاموت زنی استفاده می‌کنند ولی درحالی که میلگردهای گرید A3 ترد وشکننده‌اند و انجام عملیات جوشکاری و برشکاری بر روی آنها ممنوع است.

قیمت میلگرد کارخانه نوین ابهر

قیمت میلگرد نوین ابهر به عوامل مختلفی از جمله نوسانات بازار ارز، عرضه و تقاضای محصول در بازار و مقاومت و آلیاژ میلگرد بستگی دارد. علاوه بر این هزینه‌های حمل نقل نیز در خرید میلگرد تاثیر گذار است. در صورتی که قصد خرید و استعلام از قیمت روز میلگرد نوین ابهر را دارید با کارشناسان واحد فروش آهن آتا تماس بگیرید. آنها شما را به بهترین نحو راهنمایی می‌کنند.

ماشین حساب
ارتباط با کارشناس
میلگرد نورد نوین ابهر
کارخانه نورد نوین ابهر
نامگریدسایز(mm)حالتکارخانهواحدمحل بارگیریقیمت
میلگرد آجدار 16 نورد نوین ابهرA316آجدارنورد نوین ابهرکیلوگرمابهر زنجانتماس بگیرید
میلگرد آجدار 18 نورد نوین ابهرA318آجدارنورد نوین ابهرکیلوگرمابهر زنجانتماس بگیرید
میلگرد آجدار 20 نورد نوین ابهرA320آجدارنورد نوین ابهرکیلوگرمابهر زنجانتماس بگیرید
میلگرد آجدار 22 نورد نوین ابهرA322آجدارنورد نوین ابهرکیلوگرمابهر زنجانتماس بگیرید