ساعات کار
شنبه تا چهارشنبه 9 الی 17 - پنجشنبه ها 9 الی 14
۰۳۱-۹۱۰۰۴۱۰۱
دفتر فروش
ENGLISH
TOOS ARVAN IRON
۳۴۱۰۱ - ۰۳۱
Menu

فولاد شمس سپهر

کارخانه شمس سپهر در سال 91 دراستان تهران شهر ری احداث شد. کلنگ زنی این مجموعه با حضور فولادسازان بنام به صورت رسمی انجام شد. شمس سپهر در زمینه تولید میلگرد و محصولات فولادی فعالیت دارد. مدیر عامل این مجموعه جناب آقای علی حقیقت خواه است که ظرفیت اسمی سالیانه بیش از 150 هزار تن میلگرد را برای این مجموعه در نظر گرفته است.

محصولات کارخانه شمس تهران

کارخانه شمس سپهر با هدف اصلی تامین نیازهای فولادی کشور احداث گردید. امروره توانسته است که بخشی از نیازهای بازار داخلی را رفع کند. محصولات این کارخانه شامل میلگرد ساده و آجدار بوده که طبق استاندارد بین المللی 3132 ایران تولید می‌شود. میلگردها در سه گرید تولید می‌شوند که عبارتند از: میلگرد ساده گرید A1، میلگرد آجدار گرید A2، میلگرد آجدار جناقی گریدA3.
از میلگرد برای پروژه‌های صنعتی و ساختمانی استفاده می‌شود. کاربرد میلگرد آجدار در عملیات ساختمان سازی است. این میلگردها به دلیل داشتن آج بهتر در درون سازه قرار می‌گیرند. بتن با وجود مقاومت و استحکام بالایی که دارد ولی مقاومت کششی پایینی داشته و ترکیب آن با میلگرد باعث جبران این مقاومت کششی پایین می‌گردد.

وزن میلگرد شمس سپهر

وزن میلگرد شمس سپهر مطابق با استانداردهای بین المللی است. همانگونه که توضیح داده شد میلگردها در گریدهای مختلفی تولید می‌شوند. هر گرید مقاومت تسلیم و کششی مخصوص به خود را دارد. مثلا در گرید A2 مقاومت تسلیم و کششی 3000 و 5000 است و در گرید A3 4000 و 6000 است. بر روی گرید A2 عملیات برشکاری انجام می‌شود ولی در گرید A3 به صورت کلی انجام عملیات جوشکاری و برشکاری ممنوع است. چون بسیار ترد و شکننده اند.

قیمت میلگرد شمس

قیمت میلگرد شمس به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله هزینه‌های حمل و نقل، نوسانات بازار ارز و عرضه و تقاضای محصول در بازار. نوسانات بازار ارز مهم ترین دلیل تغییرات روزانه قیمت است. در صورتی که قصد استعلام و خرید میلگرد شمس را دارید با کارشناسان واحد فروش آهن آتا تماس بگیرید. آنها می‌توانند شما را راهنمایی کنند.

ماشین حساب
ارتباط با کارشناس
میلگرد شمس سپهر
کارخانه شمس سپهر
نامگریدسایز(mm)حالتکارخانهوزن شاخه(kg)واحدمحل بارگیریقیمت
میلگرد آجدار 12 شمس سپهر A2A212آجدارشمس سپهر10.2کیلوگرمتهرانتماس بگیرید
میلگرد آجدار 12 شمس سپهر A3A312آجدارشمس سپهر10.2کیلوگرمتهرانتماس بگیرید
میلگرد آجدار 14 شمس سپهرA314آجدارشمس سپهر13.9کیلوگرمتهرانتماس بگیرید
میلگرد آجدار 16 شمس سپهرA316آجدارشمس سپهر18.3کیلوگرمتهرانتماس بگیرید
میلگرد آجدار 18 شمس سپهرA318آجدارشمس سپهر23.2کیلوگرمتهرانتماس بگیرید
میلگرد آجدار 20 شمس سپهرA320آجدارشمس سپهر28.4کیلوگرمتهرانتماس بگیرید