ساعات کار
شنبه تا چهارشنبه 9 الی 17 - پنجشنبه ها 9 الی 14
۰۳۱-۹۱۰۰۴۱۰۱
دفتر فروش
ENGLISH
TOOS ARVAN IRON
۳۴۱۰۱ - ۰۳۱

فولاد صبح پارسیان

کارخانه صبح پارسیان در سال 95 تمامی امتیازات و تجهیزات کارخانه نورد لوله صفا را خریداری کرده و با نام صبح پارسیان فعالیت خود را آغاز کرد. این مجموعه در زمینه تولید مقاطع فولادی از جمله میلگرد، تیرآهن و لوله در حال فعالیت است.
مهم ترین محصول تولیدی این کارخانه میلگرد فولادی بوده که طبق استاندارد ملی ایران و روسیه تولید می‌شود. مدیرعامل این مجموعه رضا بشارتی زاده بوده که هدف آن افزایش ظرفیت تولید سالیانه است.

محصولات کارخانه فولاد صبح پارسیان

واحد تولید محصولات فولادی با زیرساختی 22 هزارمتری زمینه تولید 600هزار تن محصول فولادی را به صورت سالیانه فراهم کرده است. ماشین آلات این مجموعه از کشورهای خارجه همچو ترکیه، آلمان و ایتالیا تهیه شده که بسیار پیشرفته هستند. خط تولید این کارخانه با سرعتی معادل 5 متر در ثانیه از مواد اولیه محصولاتی همچو تیرآهن و لوله و میلگرد را تولید می‌کند.
به صورت کلی محصولات تولیدی کارخانه صبح پارسیان شامل انواع لوله فولادی از نوع اسپیرال، مقاطع فولادی و تیرآهن است. این مجموعه جز اولین کارخانجاتی است که موفق شده استاندارد AWWA را برای تولید لوله اسپیرال کسب کند. همچنین تمامی میلگردهای تولیدی این مجموعه طبق استانداردهای ملی ایران و اروپا و روسیه تولید شده اند.

میلگرد کارخانه صبح پارسیان

میلگرد پارسیان دارای کیفیت بسیار مرغوبی بوده که دارای گرید A3 است و برای عملیات ساختمان سازی از آن استفاده می‌شود. در این گرید میلگردها ترد و شکننده بوده که عملیات برشکاری و جوشکاری بر روی آن انجام نمی‌شود. ترکیب آنها با بتن باعث جبران مقاومت کششی پایین بتن شده و استحکام سازه را تا دو برابر افزایش می‌دهد.
تولید این میلگرد نیز همچو مانند میلگرد ساده بوده فقط دارای یک مرحله به نام آج زنی بوده که تمامی میلگردها‌ی تولیدی را آج دار می‌کنند و سپس وارد مرحله سرد شدن و برش زنی می‌شوند.

قیمت میلگرد پارسیان

قیمت میلگرد به عوامل مختلفی از جمله نوسانات بازار ارز، عرضه و تقاضای محصول در بازار و نیز هزینه حمل و نقل بستگی دارد. در صورتی که قصد خرید و استعلام از قیمت میلگرد این مجموعه را دارید با کارشناسان واحد فروش آهن آتا تماس بگیرید. آنها شما را به بهترین نحو راهنمایی می‌کنند.

ماشین حساب
ارتباط با کارشناس
میلگرد کارخانه صبح پارسیان
کارخانه صبح پارسیان
نامگریدسایز(mm)حالتکارخانهواحدمحل بارگیریقیمت
میلگرد آجدار 14 صبح پارسیانA314آجدارصبح پارسیانکیلوگرمکارخانه12,450 تومان
میلگرد آجدار 16 صبح پارسیانA316آجدارصبح پارسیانکیلوگرمکارخانه12,450 تومان
میلگرد آجدار 18 صبح پارسیانA318آجدارصبح پارسیانکیلوگرمکارخانه12,450 تومان
میلگرد آجدار 20 صبح پارسیانA320آجدارصبح پارسیانکیلوگرمکارخانه12,450 تومان
میلگرد آجدار 32 صبح پارسیانA332آجدارصبح پارسیانکیلوگرمکارخانهتماس بگیرید

This will close in 0 seconds

    This will close in 0 seconds