ساعات کار
شنبه تا چهارشنبه 9 الی 17 - پنجشنبه ها 9 الی 14
۰۳۱-۹۱۰۰۴۱۰۱
دفتر فروش
ENGLISH
TOOS ARVAN IRON
۳۴۱۰۱ - ۰۳۱
Menu
وزیر صمت با استعفای اسماعیلی مخالفت کرد

وزیر صمت با استعفای اسماعیلی مخالفت کرد!

به گزارش خبرگزاری آهن آتا

شنیده‌های آهن آتا به نقل از منابع آگاه وزارت صمت از این حکایت دارد که ظاهرا امروز داریوش اسماعیلی، معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت استعفای خود را تقدیم وزیر کرده، اما علیرضا رزم‌حسینی با استعفای او مخالفت کرده است.
آن‌طور که منابع آگاه وزارت صمت به ما خبر دادند، ظاهرا این استعفا به دلیل برخی اختلاف نظرهای میان اسماعیلی و رزم‌حسینی انجام شده و در مساله کاهش قیمت فولاد، فعلا وزارتخانه خود را از ماجرا کنار کشیده و همه‌چیز را به بررسی طرح فولادی مجلس موکول کرده است.
منابع آگاه وزارت صمت همچنین به ما گفتند که احتمال دارد در روزهای آینده نیز این استعفا از سوی رزم‌حسینی پذیرفته نشود و ممکن است اسماعیلی همچنان در سمت خود باقی بماند؛ البته به نظر می‌رسد برخی فشارها اسماعیلی را ناچار به استعفا کرده است.
لازم به ذکر است که موضوع کاهش قیمت پایه فولاد در بورس کالا، اختلافات شدیدی را میان اسماعیلی و مسئولان سازمان بورس و شرکت بورس کالا در هفته‌های اخیر ایجاد کرده است.

براساس برخی اخبار تاییدنشده؛ سعدمحمدی جایگزین اسماعیلی شد

برخی رسانه‌ها این‌طور خبر داده‌اند که استعفای داریوش اسماعیلی مورد قبول علیرضا رزم‌حسینی قرار گرفته و وزیر صمت سکان معاونت امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت را به اردشیر سعدمحمدی، مدیرعامل پیشین شرکت ملی صنایع مس ایران واگذار کرده است.
در شرایطی که از ظهر امروز خبرهای ضد و نقیضی درباره استعفای داریوش اسماعیلی از معاونت معدنی وزارت صمت و همچنین قبول یا عدم قبول استعفای او از سوی وزیر منتشر شده است، برخی گمانه‌زنی‌های رسانه‌ی از این حکایت دارد که اردشیر سعدمحمد، مدیرعامل پیشین شرکت ملی صنایع مس ایران با حکم رزم‌حسینی به عنوان معاون معدنی وزارت صمت انتخاب شده است.
سعدمحمدی در بخشی از سوابق کاری خود مدیرعاملی شرکت‌های ملی مس، ذوب‌آهن اصفهان و‌ هلدینگ توسعه معادن روی را دارد و همچنین عضویت هیأت‌عامل و معاونت توسعه طرح‌های معدنی و صنایع معدنی ایمیدرو را نیز در اختیار داشته است.
گفتنی است؛ سعدمحمدی طی چند روز اخیر از سمت خود در شرکت ملی مس استعفا داده بود.

یک دیدگاه بگذارید