ساعات کار
شنبه تا چهارشنبه 9 الی 17 - پنجشنبه ها 9 الی 14
۰۳۱-۹۱۰۰۴۱۰۱
دفتر فروش
ENGLISH
TOOS ARVAN IRON
۳۴۱۰۱ - ۰۳۱
Menu
بدون مشتری ماندن عرضه های شمش

بدون مشتری ماندن عرضه های شمش

امروز در شرایطی که طبق پیش‌بینی‌های قبلی بیش از 99.6 درصد شمش‌های بلوم عرضه‌شده در بورس کالا بدون مشتری ماندند و البته شیب کاهشی نرخ دلار در بازار آزاد ادامه دارد، افت قیمت محصولات فولادی در بازار آهن کشور نیز مانند روزهای گذشته ادامه دارد.

تداوم افت قیمت مقاطع فولادی بعد از بدون مشتری ماندن عرضه‌های شمش

به نحوی که رصد اولیه از بازار فولاد کشور ( سه‌شنبه 30 دی) نشان می‌دهد که قیمت بیشتر انواع میلگرد بین 100 تا 200 و بعضا تا 500 تومان کاهش یافته است و البته برخی تولیدکنندگان این حوزه امروز هم نرخ محصولاتشان را ثابت نگه داشته‌اند.

امروز همچنین مثل بیشتر روزهای قبل، عمده تولیدکنندگان بخش خصوصی تیرآهن، قیمت این محصول خود را ثابت نگه داشته‌اند، اما فولاد ظفر بناب همانند چند روز قبلی نرخ تیرآهن‌های خود را 100 تومان کاهش داده است؛ همچنین شنیده‌های ما از بنگاه‌های تهران از کاهش 20 تا 50 هزار تومانی نرخ تیرآهن ذوبی در بنگاه‌های تهران حکایت دارد.

همچنین آخرین رصد ما از منابع اطلاع‌رسانی قیمت لحظه‌ای ارز، از این حکایت دارد که نرخ دلار نقدی در بازار آزاد با افتی 250 تومان نسبت به عصر شنبه به 21 هزار تومان رسیده و البته نرخ فروش اسکناس دلار صرافی ملی نیز با کاهشی 600 تومانی با رقم 21 هزار و 190 تومان اعلام شده است.

یک دیدگاه بگذارید