ساعات کار
شنبه تا چهارشنبه 9 الی 17 - پنجشنبه ها 9 الی 14
۰۳۱-۹۱۰۰۴۱۰۱
دفتر فروش
ENGLISH
TOOS ARVAN IRON
۳۴۱۰۱ - ۰۳۱
Menu
عدم تأثیر تحریم‌های جدید ایالات متحده بر صادرات شمش فولاد ایران

عدم تأثیر تحریم‌های جدید ایالات متحده بر صادرات شمش فولاد ایران

ایالات متحده از تحریم‌های بیشتر علیه تولیدکنندگان فولاد ایران و سایر محصولات فلزی در کنار نمایندگی‌های فروش یک شرکت هلدینگ فلزات و معادن ایرانی خبر داده است، اما همچنان قیمت فولاد صادراتی ایران در هفته اخیر افزایشی بود و منابع ایرانی گفته‌اند تجارت فولاد این کشور بدون مشکل ادامه دارد.

به گزارش فولادبان و به نقل از متال بولتن؛ دفتر کنترل دارایی‌های خارجی وزارت خزانه‌داری آمریکا (OFAC) روز سه‌شنبه 5 ژانویه تحریم‌هایی را علیه یک تأمین‌کننده الکترود گرافیتی مستقر در چین، یکی از عناصر اصلی در تولید فولاد و همچنین 12 تولیدکننده ایرانی فولاد و سایر محصولات فلزات و سه نماینده فروش مستقر در خارج از کشور یک شرکت بزرگ هلدینگ فلزات و معادن ایران وضع کرد.

شرکت‌هایی که تحریم‌های جدید آمریکا علیه آنها اعمال شده است، عبارت اند از شرکت Kaifeng Pingmei New Carbon Materials Technology Technology (KFCC)، مجتمع فولاد پاسارگاد ایران، مجتمع فولاد گیلان، شرکت مادرتخصصی (هلدینگ) توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (میدکو) و چندین شرکت تابعه آن، شرکت فولاد خزر، مجتمع فولاد ویان، مجتمع فولاد روهینا جنوب، شرکت نورد فولاد صنعتی و ساختمانی یزد، مجتمع فولاد البرز غرب، مجتمع صنعتی اسفراین، مجتمع صنعت فولاد بناب، کارخانه سیرجان ایرانیان و شرکت فولاد زرند ایرانیان.

ایران در حال حاضر تحت تحریم‌های اقتصادی است که ایالات متحده در سال 2018 در دولت ترامپ دوباره اعمال کرد. یک منبع ایرانی به Fastmarkets گفت: این تحریم‌ها می‌تواند صادرات فولاد را کمی دشوار کند. با این حال، ما تجربه داریم که چگونه این مانع را برطرف کنیم.

یک دیدگاه بگذارید