ساعات کار
شنبه تا چهارشنبه 9 الی 17 - پنجشنبه ها 9 الی 14
۰۳۱-۹۱۰۰۴۱۰۱
دفتر فروش
ENGLISH
TOOS ARVAN IRON
۳۴۱۰۱ - ۰۳۱
Menu

لوله داربستی

لوله داربستی در صنایع مختلفی کاربرد دارد. این لوله‌ها در سایزهای مختلفی تولید شده‌اند که متداول‌ترین آنها12.1 اینچ یا همان نمره 5 است. با توجه به اینکه هیچگونه سیالی در این لوله‌ها عبور نمی‌کند، آنالیز و تستی را ندارند. تولید آن بسیار راحت است و به همین دلیل کارخانه‌های زیادی در کشور تولید این لوله را برعهده گرفته‌اند.
لوله داربستی لوله‌ای سیاه یا فلزی است که طول 6 یا 3 متر را دارد و از ورق سیاه تولید شده است. علاوه بر این لوله‌ها اتصالات مخصوص خود را دارند و همچنین به صورت قالب و بست ساختار را تشکیل می‌دهد. این لوله‌ها از جنس فولادی و گالوانیزه هستند که در دو مدل درز دار و بدون درز تولید می‌شوند. بدون درز ایمنی بیشتر و هزینه بیشتری را نسبت به لوله درزدار دارد. برای داربست می‌توان هم از لوله سنگین و هم سبک استفاده کرد.

داربست بندی چیست؟

داربست به سازه‌ای فلزی و موقت می‌گویند که از آن برای دسترسی به نقاط کور و دشوار در تعمیرات و همچنین ساخت ساختمان وسازه استفاده می‌کنند. نصب و همچنین ساخت آن نیاز به اهمیت و مهارت ویژه‌ای دارد. زیرا در صورت فروریختن آن ممکن است خسارات جبران ناپذیری را رقم بزند. معمولا داربست‌ها از لوله‌های فولادی نمره 5 که دارای ضخامت 2 تا 4 میلیمتر هستند، ساخته می‌شوند. به فرایند بستن داربست، داربست بندی می‌گویند.

داربستها دارای دو جز اصلی هستند که عبارتند از لوله داربستی و بست داربستی. با توجه به نوع داربست، از انواع داربستهای بست دو پیچ و چهار پیچ و.. استفاده می‌شود. سایز اجزای بست داربستی شامل پل، پایه مهار، صفحه زیر ستون، کفشک، جک داربست، چرخ داربست و سیم مخصوص داربست. لوله داربستی نیز همانند بست داربستی از اجزایی همچو لوله‌های سرتاسری، لوله‌های زیرتخته‌ای، ستون داربست، لوله‌های شمعی، لوله‌های‌قطری، قید دیواره درگاهی و قید تشکیل شده است.

قیمت لوله داربستی

قیمت این محصول به عواملی همچو: جنس لوله داربست، وزن لوله که وابسته به ضخامت و سایز لوله است، سایز لوله که تعیین کننده اندازه قطر داخلی و خارجی لوله است و همچنین نوسانات ارز بستگی دارد. در صورتی که قصد خرید و اطلاع از قیمت این محصول فولادی را دارید با کارشناسان واحد فروش آهن آتا تماس بگیرید. آنها شما را به بهترین نحو راهنمایی می‌کنند.

ماشین حساب
ارتباط با کارشناس
لوله داربستی
بازرگانی آهن آتا
نامسایز (inch)نوع لولهوزن شاخه(kg)ضخامت (mm)طول شاخه (m)محل بارگیریقیمت
لوله داربستی 11/2 ضخامت 2 میلی متری11/2"داربستی1426کارخانهتماس بگیرید
لوله داربستی 11/2 ضخامت 2.5 میلی متری11/2"داربستی17.22.56کارخانهتماس بگیرید
لوله داربستی 11/2 ضخامت 3 میلی متری11/2"داربستی2136کارخانهتماس بگیرید
لوله صنعتی 2 میل نورد لوله یاران (مبارکه)-صنعتی-26تماس بگیرید
لوله صنعتی 2.2 میل نورد لوله یاران-صنعتی-2.26تماس بگیرید
لوله صنعتی سایز 1"1"صنعتی9.326تماس بگیرید
لوله صنعتی سایز 11/2"11/2"صنعتی14.126تماس بگیرید
لوله صنعتی سایز 11/4"11/4"صنعتی11.6926تماس بگیرید
لوله صنعتی سایز 2"2"صنعتی17.2526تماس بگیرید
لوله صنعتی سایز 3/4"3/4"صنعتی7.326تماس بگیرید