ساعات کار
شنبه تا چهارشنبه 9 الی 17 - پنجشنبه ها 9 الی 14
۰۳۱-۹۱۰۰۴۱۰۱
دفتر فروش
ENGLISH
TOOS ARVAN IRON
۳۴۱۰۱ - ۰۳۱
Menu
بیلت فولادی

بازگشت دوباره قیمت بیلت فولادی وارداتی آسیا در میان تقاضای جدید

متال بولتن گزارش داده است در ابتدای هفته پیشنهادات بیلت فولادی کوره بلند (BF) از اندونزی با قیمت ۷۲۰ دلار به ازای هر تن cfr چین در ابتدای هفته شنیده شد. این قیمت نسبت به هفته گذشته که با قیمت ۷۰۰ دلار به ازای هر تن cfr معامله می شد افزایش یافته بود. در حالی که بیلت فولادی BF ویتنام با قیمت ۷۰۰-۷۱۰ دلار به ازای هر تن cfr چین از فروشنده ها در دسترس بود.

به گفته منابع خبری، پیشنهادات بیلت فولادی BF هند در طول هفته منتهی به روز جمعه ۴ ژوئن ۶۸۰ دلار به ازای هر تن cfr چین قیمت گذاری شد. اما هنوز هم مقاومت قابل توجهی در بازار چین برای واردات بیلت فولادی هند در میان مشکلات لجستیکی وجود دارد.

یک تاجر مستقر در جنوب آسیا بیان کرد: “به نظر می رسد برخی از خریداران چینی به دلیل محدودیت بندر در کشتی هایی که از هند می آیند ، حاضر نیستند محموله های هند را خریداری کنند.

یک فروشنده بیلت فولادی مستقر در کشورهای غیرآسیایی گفت: “حمل و نقل با کشتی های هندی برای چین یک مشکل است و بازرگانان فقط برخی محموله ها را حمل کرده و برخی دیگر را رد
می کنند.”

همچنین متال بولتن گزارش داد خریداران چینی بیلت فولادی ۳sp را در طول هفته منتهی به روز جمعه ۴ ژوئن بیشتر با قیمت ۶۶۰-۶۷۰ دلار در هر تن cfr معامله می کردند. در حالی که منابع خبری اعلام کردند قیمت ۶۸۰ دلار به ازای هر تن cfr حداکثر قیمت خریداران برای واردات بیلت فولادی در طول هفته است.

ارزیابی قیمت فست مارکت ها نشان داد بیلت فولادی وارداتی در روز جمعه ۴ ژوئن حدود ۶۷۰-۶۸۰ دلار در هر تن cfr چین قیمت گذاری شد. این در حالی است که قیمت ارائه شده از قیمت معامله شده در ۲۸ ماه می که برابر ۶۵۰-۶۶۰ دلار در هر تن بود ۲۰ دلار افزایش یافته است.

فعالان بازار گزارش دادند پس از بسته شدن پنجره ارزیابی قیمت در ساعت ۶ عصر روز جمعه ۴ ژوئن به وقت سنگاپور، فست مارکت ها شایعاتی مبنی بر اینکه یک خریدار چینی یک محموله بیلت فولادی از نوع ۳sp BF ویتنامی را با قیمت ۷۰۸ دلار در هر تن cfr برای حمل در ماه جولای خریداری کرده است ، شنیده اند. با این حال هیچ معامله ای تا زمان اعلام گزارش با قیمت تایید نشده است.

یک دیدگاه بگذارید