ساعات کار
شنبه تا چهارشنبه 9 الی 17 - پنجشنبه ها 9 الی 14
۰۳۱-۹۱۰۰۴۱۰۱
دفتر فروش
ENGLISH
TOOS ARVAN IRON
۳۴۱۰۱ - ۰۳۱

سیم خاردار

سیم خاردار جز ارکان مهم حصار کشی بوده که از آن برای مسائل امنیتی استفاده می‌شود. این محصول مفتولی در جنس‌های مختلفی ساخته می‌شود. که عبارتند از فلز، استیل، روی و…است. بهترین نوعی که دارند مفتولهای گالوانیزه بوده که باعث افزایش مقاومت و استحکام محصول می‌گردد.
این محصول مفتولی درایران به وسیله‌ی کارگاه‌های کوچکی تولید شده که به صورت اختصاصی در زمینه‌ی تولید سیم‌خاردار فعالیت می‌کنند. زیرا دستگاهی که با آن این محصول  تولید می‌شود، به دستگاه توری شباهت دارد به همین دلیل تولید آن در کارگاهای مخصوص انجام می‌شود. برای تولید این محصول از استاندارد IS278 استفاده می‌کنند.

انواع تولیدات سیم خار دار

تولیدات سیم‌خاردار به دو شکل خطی و حلقوی است. در نوع خطی از یک رشته مفتول گالوانیزه استفاده شده که به وسیله‌ی مفتول‌های تیز، خاردار می‌شود. درنوع حلقوی به دو صورت خاردار معمولی و خاردار حلقوی وجود دارد که در نوع معمولی، به شکل سیم‌خاردار خطی است.

سیم خاردار حلقوی: معروفترین نوع سیم‌خاردار است که دارای قطر2.5 میلیمتر می‌باشد. این سیم‌خاردارها را دور تا دور مراکز نظامی و پادگان ها می‌کشند. برای تولید آنها از فنر و فولاد گالوانیزه استفاده می‌شود. این کار باعث افزایش مقاومت کششی آن ها می‌گردد. کیفیت این سیم‌خاردار بهتر از خطی است.

انواع سیم خاردار حلقوی

سیم‌خاردارهای حلقوی، خود به دو دسته تقسیم می‌شوند. حلقوی سوزنی و حلقوی تبری.

در حلقوی سوزنی، مفتول گالوانیزه گرم به عنوان محور اصلی قرار می‌گیرد.

در حلقوی تبری، رشته مفتول گالوانیزه پایه و اساس سیم مفتول می‌باشد. و دارای کیفیت و کارایی بالایی است. علاوه بر این دربرابر رطوبت نیز مقاوم بوده و فشارهای فیزیکی نمی‌تواند بر روی آن تاثیرگذار باشد. حلقوی تبری کاربرد فراوانی را در کارخانجات‌ها، پادگانها و مراکز نظامی دارد.

سیم‌خاردار خطی: از این نوع سیم‌خاردار، برای باغها و ساختمانهای نیمه کاره و زمین‌های کشاورزی استفاده می‌کنند. جنس آنها از نوع گالوانیزه گرم است.

قیمت سیم خاردار

قیمت سیم‌خاردار بستگی به برند تولید کننده ندارد. بلکه قیمت وابسته به نوع و ضخامت مفتول، خار و جنس مواد اولیه مصرفی می‌باشد. البته نوسانات بازار ارز نیز در این امر دخیل است.

ماشین حساب
ارتباط با کارشناس
سیم خاردار تهران
کارخانه آهن آتا
نامنوعضخامت مفتول (mm)ضخامت خار (mm)واحدوزن (kg)محل بارگیریقیمت
سیم خاردار خطی رول تهرانخطی2.52کیلوگرم20تهران23,800 تومان
سیم خاردار حلقوی 60 سانتی متری تهرانحلقوی2.52حلقه7تهران425,000 تومان
سیم خاردار حلقوی تبری 60 سانتی متری تهرانحلقوی2.52حلقه7تهران355,000 تومان
سیم خاردار حلقوی 90 سانتی متری تهرانحلقوی2.52حلقه10تهران575,000 تومان
سیم خاردار حلقوی تبری 90 سانتی متری تهرانحلقوی2.52حلقه10.5تهران475,000 تومان

This will close in 0 seconds

    This will close in 0 seconds